Nakładka Tape Sriper®

Nakładka Tape Sriper®

Nakładka Tape Sriper®

Nakładka Tape Sriper®

Nakładka Tape Sriper®

Nakładka Tape Sriper®

Nakładka Tape Sriper®

Nakładka Tape Sriper®

Zaoszczędź czas i energię dzięki uproszczonemu i przyspieszonemu systemowi znakowania za pomocą taśm Tape Striper®.

Perfekt Striper® pozwala na wykonanie równych, czystych i precyzyjnych oznakowań w krótkim czasie: 100 metrów linii w mniej niż 5 minut, używając farby Ampere Traffic Paint®.

Z naszą nakładką Tape Striper® możesz także aplikować taśmy do znakowania Traffic Tape® przy użyciu ulubionego urządzenia Perfekt Striper®. Malowanie linii w warsztatach, magazynach, na parkingach, w szkołach, garażach czy przy urzędach miejskich jeszcze nigdy nie było tak proste. Również nakładanie taśm do znakowania na różne powierzchnie jest łatwe i wygodne, bez potrzeby schylania się.

Nakładka Tape Striper® łączy w sobie wszystkie funkcje urządzenia Perfekt Striper®, stanowiąc jedyny w swoim rodzaju, wszechstronny zestaw.

Montaż dodatkowej nakładki Tape Striper® jest prosty i szybki. Wystarczy zamocować ją na tylnej części urządzenia Perfekt Striper® i zabezpieczyć za pomocą śruby montażowej. Po instalacji rolki taśmy do znakowania Traffic Tape® możesz od razu rozpocząć pracę.

Dodatkowy zestaw Tape Striper® umożliwia łatwe i szybkie aplikowanie taśm sygnalizacyjnych o szerokości 50 i 75 mm, bez potrzeby stosowania dodatkowych zabezpieczeń

Wyślij do znajomego

  Zapytaj o cenę lub dodatkowe informacje o tym produkcie.

  *Wymagane pola

  Akceptuję warunki prawne(Polityka prywatności)*

  • SZYBKA DOSTAWA

  • DUŻE ZAPASY MAGAZYNOWE

  • SZEROKA GAMA PRODUKTÓW

  • PROFESJONALNE DORADZTWO

  • KONKURENCYJNE CENY